
Folkefesten 9. februar!
Vi ønsker å takke alle som bidro til at vi fikk oppleve litt av glansdagene på 80- og 90-tallet, med elektrisk stemning og yrende folkeliv i hallen.
Jentene leverte til gull med seieren 36–23 over Romerike Ravens, og alle som var i hallen den dagen, bidro som en ekstra spiller og en stor motivator.
De som fortjener en stor takk i tillegg til publikum, er: Herøya Industripark, Leikvoll Hageland, Wera AS, ENRX, Skagerak Energi, Sparebanken Sør, Bakehuset, Funnmark Eiendom, Skien By, Egon Porsgrunn, Kontorbygg, Atenti, Skien kommune og Herkules.
Takk for hjelpen med å få dette ut til folk: Telemarksavisa, Varden og NRK Telemark.
Vi takker også Batne AS, som vi har tegnet en ny avtale med. Velkommen på laget!
Og selvsagt må vi takke alle de frivillige som sto på for at dette skulle bli bra. En spesiell takk til vaktmesterne i Skien Fritidspark for alt dere bidro med før, under og etter kamp. Dere skapte stemningen ved å ha full kontroll.
Tusen takk til Gjerpen Håndball Rekrutt for deres oppmøte og innsats. Dere er bunnsolide og en fantastisk ressurs.
Takk til Gjerpen IF for alt dere bidro med – uten dere hadde det ikke gått.
Tusen takk til Erik Skogen og co for lån av lys og lysmann. Det gjorde det ekstra stas å løpe inn til.
Tusen takk til Tom og Yvonne, som styrte lyd og musikk og skapte stemningen fra speakerplass.
Takk til Seljord Håndball, som bar inn flaggene til perfeksjon, og takk til den fantastiske gjengen fra Drangedal og Gjerpen IF, som gjorde baneinnløpet folkelig og underholdende.
Og en ekstra stor takk til pauseunderholdningen vår! En gjeng bunadskledde dansere fra Gjerpen Frilynte Ungdomslag sin barnegruppe, Askeladden Leikarring, leverte en fantastisk opptreden. Dette er en aktivitet for alle aldre, og det var kjempegøy å se hvor flinke de var og hvor godt de danset sammen. De danser på torsdager fra kl. 17.30 på Åfoss Klubbhus – hvis noen ønsker å bli med i denne flotte dansegjengen! 😊
Nå retter vi skuta mot nye seire og opplevelser! Allerede søndag 16. februar kl. 18.00 kommer Fana på besøk i Skien Fritidspark, og vi håper at både nye og gamle publikummere kommer for å heie oss fram til to nye poeng!
